Aktuality

Grilovací sezona

Jaro se pomale hlásí o slovo a s ním i oblíbené venkovní tepelné úpravy pokrmů, neváhejte nás kontaktovat o bohatou nabídku grilovacího programu, velice rádi vám poradíme.
Celý článek

Zvěřina i po konci lovecké sezony

Ač koncem ledna byla ukončena lovecká sezona pro většinu lovené zvěře v Čr, i nadále máme některé druhy aktuálně v nabídce a tudíž možno k zakoupení u našich partnerů v maloobchodních prodejnách, pro případné informace, nás neváhejte kontaktovat.
Celý článek

Zelenina jednodruhová a směsi

I v sortimentu mražené zeleniny, je třeba hledět na kvalitního zpracovatele, není pravdou, že všechny zeleniny v hluboco zmrazeném stavu, jsou stejné, je zde řada důležitých faktorů, na které je třeba brát zřetel, aby byl dnešní náročný zákazník, plně spokojen a ne podveden, kontaktujte nás, rádi...
Celý článek

Drůbeží speciality

Kuřecí závitky, rolády, plněné zelím, zeleninou, masovou směsí a jiné,  jako ostatní sortiment z naší nabídky, vše v dobré kvalitě i zpracování,  na cokoliv se ptejte, rádi poradíme.
Celý článek

Kvalitní ryby

Opět v nabídce Divoký aljašský losos, ve výborné kvalitě, bez kůže, glazování a přidaných látek, dále pak Makrelové filety Japonicus s kůží, o bližší info nás neváhejte kontaktovat.  
Celý článek

PF 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.  Zároveň se těšíme na další spolupráci.
Celý článek

Čerstvá, chlazená zvěřina

Velice nás těší zájem o zvěřinové maso, odběratelé a to převážně na Moravě se stále rozrůstají což nás těší, je to především důkaz toho, jak se snažíme věnovat každé maličkosti, aby byla vaše maximální spokojenost s nabízeným sortimentem.
Celý článek

Zvěřinové klobásy

V rámci distribuce chlazené zvěřiny, je nově v nabídce i JELENÍ KLOBÁSA a ano, můžeme si dovolit napsat tento název, jelikož klobása obsahuje 70% jeleního masa a dále ZAJÍC POLNÍ, pouze celý, nerozbouraný.
Celý článek

Králičí maso

Pro kompletní nabídku králičího masa a to jak v chlazeném, tak i mraženém stavu, nás neváhejte kontaktovat, veškerá produkce původem z ČR, včetně vnitřností a dalších úprav jako ragú, rolky...
Celý článek

Další partner v prodeji chlazené zvěřiny na Moravě

Jsme velice rádi, že jsme se mohli domluvit s dalšíhm zajímavým  partnerem na trhu, kterým je řeznictví MORAVSKÉ MASO, vlastní síť podnikových prodejen, kde si bude možno od dnešního dne zakoupit zvěřinu v chlazeném stavu, máte se opravdu na co těšit, jelikož tento rodinný podnik z rodu...
Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode