VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

Maloobchodní prodej zvěřiny

Velice nás těší zájem prodejců, nabízet zvěřinu z rodinné firmy Moravialov ve svých maloobchodních prodejnách, především v Brně a okolí, tato zvěřina je v chlazeném stavu a ve vysoké kvalitě opracování. V případě dalších zájemců, vám se vším v počátku rádi pomůžeme, včetně dodání kontrolních vzorků.

Celý článek

Úprava cen v drůbežím mase z Rabbitu

Stejně jak rychle šla cena drůbeže nahoru, podobně náhla, jdou ceny této oblíbené komodity v těchto dnech zpět na příznivější ceny, tj. sleva v českém drůbežím mase, v druhé největší firmě, Rabbit Trhový Štěpánov, s kterou úzce spolupracujeme, pro aktuální ceníky nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

Nedostatek kachního a husího programu

Už od letošního jara je velký nedostatek především husokachen, bohužel se k tomu přidává aktuálně i kachní díle, husí jsou, ale cena díky výpadku kachen a husokachen, je vysoká. Jsme rádi, že jsme kachní čtvrtky a prsa stihli včas naskladnit, ale na jak dlouho dobu nám tato zásoba vydrží nevíme, proto si tento sortiment zavčas naskladněte.

Celý článek

Drůbeží rolády

Vykoštěné celé kuře, naplněné sekanou směsí nebo taky zeleninou, posypány paprikovým kořením, to jsou ve stravování oblíbené plněné drůbeží rolády, pro více info nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

Grilování, BBQ, jídla pod pekou...

Přejeme pohodově prožitou dovolenou a ani v době relaxu nezapomínejte, že si i tyto volné chvíle můžete zpříjemnit kvalitním masem, např. kachním k tradiční přípravě jídla pod pekou.

Celý článek

Rabbit na SÁZAVAFESTU

Po dvouleté pauze, způsobené pendemií covid 19, se letos opět vrací tato příjemná akce, kde již tradičně nebude chybět česká drůbež, kterou s firmou Rabbit zajišťujeme.  

     

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode