VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv . . .

Aktuality

Okoun nilský

Jedna z mála novinek je opětovné zařazení do nabídky oblíbené ryby Okouna nílského a filety z ní, pro více info jako balení a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

NOVINKY

V tomto novém roce pro vás připravujeme řadu novinek, věříme, že vše dopadne dle naších představ a těšíme se, že co nevidět budeme moct prozradit více, sledujte nás a samozřejmě i nadále se plně věnujeme naší hlavní aktivitě, což je Česká drůbež a speciality z ní, králičí maso opět původ ČR, stále na vysoké úrovni v opracování, zvěřina pouze z odlovu z ČR a v neposlední řadě ryby, mražená zelenina a ostatní sortiment, kterému se věnujeme od roku 1997

Celý článek

PF 2023

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2023 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Celý článek

Maloobchodní prodej zvěřiny

Velice nás těší zájem prodejců, nabízet zvěřinu z rodinné firmy Moravialov ve svých maloobchodních prodejnách, především v Brně a okolí, tato zvěřina je v chlazeném stavu a ve vysoké kvalitě opracování. V případě dalších zájemců, vám se vším v počátku rádi pomůžeme, včetně dodání kontrolních vzorků.

Celý článek

Úprava cen v drůbežím mase z Rabbitu

Stejně jak rychle šla cena drůbeže nahoru, podobně náhla, jdou ceny této oblíbené komodity v těchto dnech zpět na příznivější ceny, tj. sleva v českém drůbežím mase, v druhé největší firmě, Rabbit Trhový Štěpánov, s kterou úzce spolupracujeme, pro aktuální ceníky nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

Nedostatek kachního a husího programu

Už od letošního jara je velký nedostatek především husokachen, bohužel se k tomu přidává aktuálně i kachní díle, husí jsou, ale cena díky výpadku kachen a husokachen, je vysoká. Jsme rádi, že jsme kachní čtvrtky a prsa stihli včas naskladnit, ale na jak dlouho dobu nám tato zásoba vydrží nevíme, proto si tento sortiment zavčas naskladněte.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode