VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv . . .

Aktuality

Novinky u Rabbit

Nově v nabídce sortimentu společnosti Rabbit Trhový Štěpánov jsou drůbeží polotovary z vlastní, české produkce, můžete se těšit na kuřecí stripsy, křídla, mini řízky  a jiné, vhodné jak v malo balení do retailu, tak do gastra, pro více info nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

Letní režim

Přejeme léto plné odpočinku a občas si i dobrým jídlem, zpříjemněte chvíle s přáteli, budeme se na vás zase těšit koncem srpna, kdy opět plánujeme plno novinek.

Celý článek

Úzká spolupráce

Započali jsme spolupráci s tímto dovozcem a propagátorem tradiční Chorvatské přípravy jídel pod pekou, pokud se chcete dozvědět více, doporučujeme navštívit webovou prezentaci www.ispodpeke.cz

Celý článek

Rabbit na SÁZAVAFESTU

Tímto si můžem dovolit napsat, že opět, jako každý rok, tudíž jako už tradičně můžete ochutnat českou drůbež na multikulturním a multižánrovém festivalu SÁZAVAFEST, který se odehrává v areálu zámeckého parku ve Světlé nad Sázavou.

Celý článek

Novinky v sortimentu

Připravily jsme pro vás hned několik novinek v mrazeném sortimentu, pro bližší info nás neváhejte kontaktovat.

 

Celý článek

Národní výstava myslivosti

V rámci Brněnského veletrhu ANIMAL TECH proběhne i národní výstava myslivosti, kde budete mít možnost ochutnat kvalitní zvěřinu z rodinné firmy Moravialov ze Znojemska, kterou jsem jako už po několikáté, měli tu možnost na tyto akce BVV dodávat.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode