VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

Rabbit na SÁZAVAFESTU

Tímto si můžem dovolit napsat, že opět, jako každý rok, tudíž jako už tradičně můžete ochutnat českou drůbež na multikulturním a multižánrovém festivalu SÁZAVAFEST, který se odehrává v areálu zámeckého parku ve Světlé nad Sázavou.

Celý článek

Novinky v sortimentu

Připravily jsme pro vás hned několik novinek v mrazeném sortimentu, pro bližší info nás neváhejte kontaktovat.

 

Celý článek

Národní výstava myslivosti

V rámci Brněnského veletrhu ANIMAL TECH proběhne i národní výstava myslivosti, kde budete mít možnost ochutnat kvalitní zvěřinu z rodinné firmy Moravialov ze Znojemska, kterou jsem jako už po několikáté, měli tu možnost na tyto akce BVV dodávat.

Celý článek

Okoun nilský

Jedna z mála novinek je opětovné zařazení do nabídky oblíbené ryby Okouna nílského a filety z ní, pro více info jako balení a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

NOVINKY

V tomto novém roce pro vás připravujeme řadu novinek, věříme, že vše dopadne dle naších představ a těšíme se, že co nevidět budeme moct prozradit více, sledujte nás a samozřejmě i nadále se plně věnujeme naší hlavní aktivitě, což je Česká drůbež a speciality z ní, králičí maso opět původ ČR, stále na vysoké úrovni v opracování, zvěřina pouze z odlovu z ČR a v neposlední řadě ryby, mražená zelenina a ostatní sortiment, kterému se věnujeme od roku 1997

Celý článek

PF 2023

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2023 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode