VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv . . .

Aktuality

další farmářský krám v Brně

V Brně vznikl další farmářský krám s názvem MY FOOD MARKET, což je výborná zpráva o kvalitním nakupování v jihomoravské metropoli, byl jsem osobně navštívit a domluvil se s vedením na spolupráci, navštivte budete nadšeni, stejně jako já.

Celý článek

KUŘE.CZ

Jako už po několikáté se opět vynořili nové informace o nekvalitním dovozovém mase od našich blízkých sousedů a jen doufám, že už snad někdo udělá nějaké zásadní rozhodnutí, přestane se do naší republiky tahat hnus, kterým by mělo být maso a to nejenom kuřecí.

Přitom ceny českého a dovozového se pomale, ale jistě už blíží stejné roviny, tak pokud má někdo zájem o drůbež z českých a slovenských  uzavřených farem, bez problému zařídím+pravidelný závoz+veškerý servis, můžu zajistit i plakáty a samolepky, které propagují zakoupením české drůbeže, ve vašem obchodu a tím pádem i kvalitu.

Zde na Novinkách.cz se můžete podívat na článek, který vše odstartoval a dle mého názoru, to už je poslední kapka k zamyšlení, přece jen už jde o zdraví našich dětí.

Celý článek

ZAJIŠŤENÍ MASA NA OPEN AIR FESTIVAL . . . VYSOČINA FEST 2013 - JIHLAVA

Byl jsem osloven a s radostí přijal tuto zajimavou výzvu k dodání kuřecího a vepřového masa na velkou akci pro cca 10.000 lidí na výborně obsazený multikulturní festival VYSOČINA FEST 2013, který se bude konat v letním amfiteátru samotného centra v Jihlavě.

A jelikož ještě donedávna byl můj největší koníček koncertování s vlastní kapelou, vlastním bohaté zkušenosti s pořádáním koncertů, znám zákulisí a taky úskalí těchto akcí, tak i proto mé srdce jemně zaplesalo, s chutí podebatoval a snad i troškou do mlýna přispěl hlavnímu pořadateli.

Celý článek

farmářské prodejny . . . SKLIZENO

Navazuji spolupráci s farmářskými prodejnami s názvem Sklizeno, které mají už něco kolem sedmi provozoven v Brně, Olomouci, Praze a neustále se rozrůstají, kdo chce kvalitní potraviny a nejen maso nechť navštíví jednu z prodejen, vřele doporučuji.

Můžete tam krom ostatního zakoupit kuřecí šunku  VICTORIA  (viz foto níže), z obsahem masa 98%, je to výrobek z kuřecích prsních řízků, nejvyšší jakosti, naprosto skvělé chuti, samozřejmě také bez alergenů.

Celý článek

GRILOVÁNÍ 2013

Ač to venku moc nevypadá, pomalu začíná období grilování různých kvalitních pochutin a k tomu je dobré vědět kde nakupovat a občas se pozeptat na původ kupovaného.

Tím, že se v obchodě pohybuji delší dobu, mám dost typů na TOP Q a potom je grilování hračka, ale hlavně pochutnání.

Kdyby měl někdo nějaké typy, odkazy, nápady a nebo jen zkušenosti, rád se podělím pište.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode