VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

Zvěřina i v maloobchodech

Nově chlazená zvěřina všeho druhu, od rodinné firmy Moravialov z Kravska i v maloobchodních provozech, např. v síti Brněnka, podnikových prodejnách Raciola Uherský Brod s.r.o nebo Slámovo uzenářství ve Velké Bíteši, maso pouze z odlovu, ve výborné kvalitě a čerstvosti.

V případě zájmu o zásobování na vaše provozy, nás neváhejte kontaktovat.

Celý článek

Kapří produkce z Třeboně

Nejen stále modernější a hlavně preferovanější rybí produkce ze zahraničí, ale i kapří maso z Třeboňského rybnikářství, konkretně kapří mleté maso, neboli baldr, což je tlakem tlačené maso přes síta, samozřejmě bez kosti a dále také kapří filety, které jsou zbavené velkých kostí, malé jsou rozdrceny, tudíž jsou opravdu bez kostí, velmi žádaný sortiment.

Celý článek

Levnější zvěřina

Už tradičně v tomto podzimní období, zajímavá nabídka na zvěřinu a krom jiného, ve výborné ceně a kvalitě KANČÍ KÝTY Z MLADÝCH SELAT a SRNČÍ KÝTY Z MLADÝCH SRNCŮ, tyhle masa jsou po tepelné úpravě,velice chutné, v případě zájmu o cennovou nabídku, nás kontaktujte.

Celý článek

České kachní čtvrtky

S novým školním rokem zajímavá nabídka pro veškerá gastro zařízení, kachní čtvrtky, ve výborné kvalitě, solidní ceně, výrobce Středočeská drůbež původ ČR

Celý článek

gastronomické zážitky na letních open air festivalech

V dnešní době už to není na těchto akcích pouze pivo a párek, ale pořadatelé se snaží pro své návštěvníky pořádat doslova chuťové přebory, což je naprosto v pořádku a jen tak dále.

Jako už každoročně, bude i zde na této příjemné akci k mání česká drůbež, kterou zajišťujeme s českým zpracovatelem firmou Rabbit, dobrou chuť.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode