VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

ZVĚŘINOVÉ SPECIALITY OPĚT NA BVV 2016

Od 3.-7.4 2016 bude na brněnském výstavišti probíhat již tradiční veletrh SILVA REGINA, kde v rámci doprovodného programu, budete moci ochutnat všemožné zvěřinové speciality, na kterých jsme se stejně jako v předešlích veletrzích obchodně podíleli.

Tímto Vás všechny srdečně zvu, určitě si tyto "hody" nenecháme ujít a potkáme se hlavně právě u spousty mysliveckých restauracích.

Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky ročníku 2014, který byl nejúspěšnější ve své historii. Ročník 2016 má nejlepší předpoklady být ještě úspěšnější.

SILVA REGINA:

·       největší lesnický a myslivecký veletrh ve střední Evropě

·       lesnická technika, praktické ukázky

·       trofeje, zbraně, prodej mysliveckých potřeb

·       myslivecká restaurace

·       bohatý myslivecký doprovodný program

·       očekávaná návštěvnost přes 100 tisíc návštěvníků

·       souběžně se zemědělským veletrhem TECHAGRO, veterinárním veletrhem ANIMAL VETEX a veletrhem obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA

Celý článek

SALIMA mezinárodní veletrh 17.-20.2 2016 Brno - BVV

Komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO podává dokonalý přehled o zpracovatelském průmyslu v zemích střední a východní Evropy. V rámci souboru těchto veletrhů se prezentují přední výrobci a dodavatelé potravin a technologií pro potravinářské obory, mlynářství, pekařství, cukrářství, vinařství a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování z celého světa.

Celý článek

Grilovačka na festu

Opět jako každý rok, se zapojuji do letního festivalového dění a pro letošek to je krásná multižánrová kultůrní událost SÁZAVAFEST ve Světlé nad Sázavou.

Široké spektrum učinkujících, kde si vybere každý a k tomu samozřejmě vybrané pochutiny " z naší zahrádečky", bez kterých tyto velko akce nelze pořádat.

Dokonce se tam i možná mihnu osobně, tak sem vložím nějaký fota, pro představu.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode