Archiv článků

KUŘE CZ

Jako už tradičně na tomto festivalu, grilované kuře z České produkce, je nám ctí.
Celý článek

ZVĚŘINA NA BVV

Stejně jako v předešlých letech, máte možnost ochutnat kvalitní zvěřinu z rodiné firmy MORAVIALOV, v rámci veletrhu SILVA & REGINA. Po posledním ročníku, tato firma společně s cateringovou společností, byla pořadatelem vyzvednuta, za kvalitu, kterou poskytují.  
Celý článek

STRÁNKY BEZ TELEFONU

Z důvodu neustále se stupňujícím tlakem telefoního spamu, jsem byl nucen z této stránky odstranit telefoní kontak, v případě potřeby si o něj prosim napište na uvedený mail, obratem odpovídám, děkuji za pochopení.
Celý článek

SALIMA 2018

Opět jedinečná možnost, ohodnotit, zkusit...možná i navázat novou spolupráci, přímo s výrobci. Brněnské výstaviště 27.2 - 2.3 2018
Celý článek

Nová spolupráce?

V jednání zbrusu nová spolupráce, krom jiného se sortimentem, který jsme kdysi dávno intezivně nabízeli a to jak na pro retail, tak i pro gastro. Kvalitní značka, nové postupy a i něco navíc, upřesnění v počátku roku 2018. 
Celý článek

CHLAZENÁ ZVĚŘINA

Od nového roku, bude možnost odběru chlazenou, vakuovanou zvěřinu s garantovanou zárukou 14 dní, více info v průběhu ledna 2018, jen brát na zřetel, že vysoká (srnec,jelen,daněk...) se loví pouze do konce ledna, černá (kančí maso) se loví nepřetržitě.
Celý článek

Kvalita ryb

  Po odkliku na obrázek, zajímavé srovnání ryb a info ohledně vody, přiznané i nepřiznané.   
Celý článek

Tradiční kapr

V loni jsme na moravský trh přivezli zajímavý výrobek, který pochází z produkce rybníků v jížních čechách, jenž sklidil velký ohlas a to KAPŘÍ MASO, jak mleté, pozor není to separát, ale bádrované maso a dále také filety z celého kapra, zbavené kostí. Oba tyto výrobky jsem celoročně...
Celý článek

SVATOMARTINSKÁ HUSA

Z důvodu velkého nedostatku husí produkce, zapříčeněno jarní celoevropskou nemocí ptačí chřipky, se ceny za tento sortiment vyšplhal k závratným výškám. Proto v nabídce opět výrobky z husokachen, ve výborné kvalitě, původem z Francie, kteří jsou v tomto naprostá špička.
Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode