VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

JEZTE KVALITNĚ ! ! !

Na portálu Novinky.cz se objevila další vcelku znepokojující zpráva a dle mého názoru, je potřeba ji brát vážně, pokud nechceme, aby naše děti předčasně dospívali a měli v budoucnu vážné zdravotní problémy.

Níže čtěte příspěvek, bedlivě vybírejte a nebojte se zeptat v restauraci na původ kuřecího masa, ale nejenom tohoto.A bohužel věřte, 90% hospodských jde především o peníze, to znamená nakoupit co nejlevněji za každou cenu, i když jim je nabízeno kvalitní české chlazené maso, bez přidaných antibiotik a cennový rozdíl je nepatrný.

V kuřecích prsou z Brazílie bylo příliš antibiotik, zjistili veterináři

Zásilka brazilských mražených kuřecích prsou o celkové hmotnosti 20,5 tuny obsahovala nadlimitní množství doxycyklinu, tedy antibiotika z tetracyklinové řady. Informoval o tom mluvčí Státní veterinární správy Josef Duben.

„Inspektoři Krajské veterinární správy pro Středočeský kraj odebrali u příjemce zásilky v Kladně vzorky ze zásilky kuřecích prsou původem z Brazílie a dne 5. listopadu potvrdili ve Státním veterinárním ústavu v Jihlavě přítomnost nepovoleného množství reziduí léčiva Doxycyklinu,“ sdělil Duben.

Tento lék se používá v chovech drůbeže k léčení onemocnění dýchacích cest.

Podle mluvčího byla informace ohledně brazilského kuřecího masa vložena do systému rychlého varování RASFF, aby k ní měly přístup i další členské státy.

Celý článek

NOVÁ kuřecí šunka S O F I A . . .

Další kvalitní drůbeží šunka "S O F I A"  s vysokým podílem masa 96%, složením ze steheních řízků a jako už zavedená šunka Victoria 98% masa z prsních řízků pochází opět z dílny RACIOLA Uherský Brod s.r.o 

Aktualně si ji můžete zakoupit v síti farmářských prodejen SKLIZENO, která nově čítá devět prodejen po celé Čr.

Celý článek

Spolupráce i jinou formou

Zajímavý typ na následující víkendový program a i letos jsem měl možnost tuto významnou akci v tomto kraji s názvem BISKUPSKÉ KALÉŠEK podpořit sponzorováním.

Takže pokud se vydáte, doporučuji každopádně vlakem.

Celý článek

ZVĚŘINOVÉ MASO a jeho výživové hodnoty

Výživná hodnota zvěřiny
Zvěřina je výživná a lehce stravitelná. Má specifickou vůni a chuť. Maso obsahuje minimální množství tuku. Zvěřinové maso obsahuje větší množství vitamínů A a B a také minerální látky, především železo, fosfor a vápník.

Zvěřina, která je chovaná na farmách, má jinou strukturu, než zvěřina žijící ve volné přírodě. Zvěřina získávaná odstřelem má oproti poražené odlišnou chuť a tmavší zabarvení.

 

Celý článek

Nový školní rok opět začíná.

Jako vždy od září začíná provoz ve školních jídelnách a to znamená nabídnout pro tvorbu jídelníčků nový a nový sortiment.

Co vše nabízím a i další podobné drůbeží výrobky si můžete níže prohlédnout, v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat i v případě podrobnějšího infa, k těmto drůbežím specialitám a nebo poptávku po jiných.

Jinak i nadále stoupá poptávka po stále oblíbenější chlazené drůbeži celé, tak i dělenné, kterou mám taky v nabídce, samozřejmě původ z Čr, bez antibiotik a i bez žádných křechčených úprav.

Na obrázcích jsou, postupně zleva:

(uzená plněná kuřecí roláda, plněná kuřecí roláda, kuřecí špízy, uzená kuřecí stehna - kalibr, uzený kuřecí závitky, uzená krůtí prsa, kuřecí prsní řízky, kuřecí stehenní řízky, kuřecí čtvrtky)

uzená plněná kuřecí roláda

 

Celý článek

HUSÍ SLAVNOSTI a svátek jídla v Boskovicích

Od 21-22.9 2013 budou v Boskovicích, jako už obvykle v tuto dobu probíhat HUSÍ SLAVNOSTI. 

S hlavním organizátorem této akce, kdy celé Boskovice tímto svátkem žije a jsou na tuto slávu patřičně hrdy, jsme se domluvili na spolupráci k dodání cca 3000 porcí husích specialit.

Jedná se o centrální závoz do místa, kde se to bude vše připravovat a následně po celém městě konzumovat.

Samozřejmě je k tomu připraven i doprovodný program v podobě trhových lidových řemesel, vystoupení známych umělců, bohatý program pro děti, . . .

Tak jen si přát ať počasí vše nepokazí, více info po kliku na úvodní foto.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode