VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

Brněnský veletrh SILVA REGINA 2014 a zvěřinové speciality.

 

Ve dnech 30.3. - 3.4. 2014 bude na Brněnském výstavišti probíhat

MEZINÁRODNÍ LESNICKÝ A MYSLIVECKÝ veletrh SILVA REGINA,

kde budete moci ochutnat všemožné zvěřinové speciality, které jsem obchodně zajišťoval a věřte, bude jí mnoho.Tímto Vás všechny srdečně zvu, určitě si tyto "hody" nenechám ujít a potkáme se hlavně právě u myslivecké restaurace.

Tento veletrh má známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky ročníku 2012, který byl nejúspěšnější ve své historii. Ročník 2014 má nejlepší předpoklady být ještě úspěšnější.

 

SILVA REGINA 2014:

  • největší lesnický a myslivecký veletrh ve střední Evropě
  • lesnická technika, praktické ukázky
  • trofeje, zbraně, prodej mysliveckých potřeb
  • myslivecká restaurace
  • bohatý myslivecký doprovodný program
  • očekávaná návštěvnost přes 100 tisíc návštěvníků
  • souběžně se zemědělským veletrhem TECHAGRO, veterinárním veletrhem ANIMAL VETEX a veletrhem obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA

 

Návštěvníci veletrhu SILVA REGINA se opět mohou těšit na zvěřinové speciality

Myslivecká část veletrhu SILVA REGINA v pavilonu Z nabídne návštěvníkům jako každoročně mysliveckou restauraci. V této restauraci může nejširší veřejnost ochutnat zvěřinová jídla, navíc je umístěna blízko pódia a dalších expozic s mysliveckou a loveckou tematikou, což je zárukou patřičné atmosféry a prostředí.

 

Celý článek

S A L I M A 2014

Koncem února 2014 bude jako pokaždé na Brněnském výstavišti probíhat mezinárodní potravinářský veletrh Salima, kde v jejím doprovodném programu proběhne kuchařská show, které se zůčastní i známý gastronomický odborník, s kterým spolupracuji na různých cateringových akcích.

Celou tuto show pořádá a zaštiťuje Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, doporučuji se minimálně přijít podívat, osobně budu přítomen a pokusím se na místě pořídit nějaké fotky, sledujte tento web.

Celý článek

Výročí školního stravování

V letošním roce proběhne 50. výročí školního stravování, jednotlivé jídelny je oslaví dle vlastních možností, samozřejmě za přispění svých dodavatelů.

Celý článek

Hezké svátky

Rád bych všem popřál klidné prožití svátků, využití volna k odpočinku a hlavně načerpat síly na nový rok

                 2014

Hned v počátku roku, budu mít pár novinek, týkající se mé nové spolupráce v obchodním zastoupení, na kterou se hodně těším, ale více informací až v průběhu ledna 2014

Celý článek

JEZTE KVALITNĚ ! ! !

Na portálu Novinky.cz se objevila další vcelku znepokojující zpráva a dle mého názoru, je potřeba ji brát vážně, pokud nechceme, aby naše děti předčasně dospívali a měli v budoucnu vážné zdravotní problémy.

Níže čtěte příspěvek, bedlivě vybírejte a nebojte se zeptat v restauraci na původ kuřecího masa, ale nejenom tohoto.A bohužel věřte, 90% hospodských jde především o peníze, to znamená nakoupit co nejlevněji za každou cenu, i když jim je nabízeno kvalitní české chlazené maso, bez přidaných antibiotik a cennový rozdíl je nepatrný.

V kuřecích prsou z Brazílie bylo příliš antibiotik, zjistili veterináři

Zásilka brazilských mražených kuřecích prsou o celkové hmotnosti 20,5 tuny obsahovala nadlimitní množství doxycyklinu, tedy antibiotika z tetracyklinové řady. Informoval o tom mluvčí Státní veterinární správy Josef Duben.

„Inspektoři Krajské veterinární správy pro Středočeský kraj odebrali u příjemce zásilky v Kladně vzorky ze zásilky kuřecích prsou původem z Brazílie a dne 5. listopadu potvrdili ve Státním veterinárním ústavu v Jihlavě přítomnost nepovoleného množství reziduí léčiva Doxycyklinu,“ sdělil Duben.

Tento lék se používá v chovech drůbeže k léčení onemocnění dýchacích cest.

Podle mluvčího byla informace ohledně brazilského kuřecího masa vložena do systému rychlého varování RASFF, aby k ní měly přístup i další členské státy.

Celý článek

NOVÁ kuřecí šunka S O F I A . . .

Další kvalitní drůbeží šunka "S O F I A"  s vysokým podílem masa 96%, složením ze steheních řízků a jako už zavedená šunka Victoria 98% masa z prsních řízků pochází opět z dílny RACIOLA Uherský Brod s.r.o 

Aktualně si ji můžete zakoupit v síti farmářských prodejen SKLIZENO, která nově čítá devět prodejen po celé Čr.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode