VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

vítejte na stránkách, mapující obchodní činnosti, které se od roku 1997 nepřetržitě věnuji.

Od prvopočátku se převážně pohybuji v potravinářském odvětví, které mám za dobu působení na trhu zmapované, ovládám problematiku mrazených, chlazených a suchých potravin a to jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Co nesmím opomenout, naopak zdůraznit, je dobrá znalost prostředí v gastro zařízení, kde jak já tvrdím, je BUDOUCNOST.

Těším se na Vás kdekoliv, . . .

Aktuality

ZVĚŘINOVÉ MASO a jeho výživové hodnoty

Výživná hodnota zvěřiny
Zvěřina je výživná a lehce stravitelná. Má specifickou vůni a chuť. Maso obsahuje minimální množství tuku. Zvěřinové maso obsahuje větší množství vitamínů A a B a také minerální látky, především železo, fosfor a vápník.

Zvěřina, která je chovaná na farmách, má jinou strukturu, než zvěřina žijící ve volné přírodě. Zvěřina získávaná odstřelem má oproti poražené odlišnou chuť a tmavší zabarvení.

 

Celý článek

Nový školní rok opět začíná.

Jako vždy od září začíná provoz ve školních jídelnách a to znamená nabídnout pro tvorbu jídelníčků nový a nový sortiment.

Co vše nabízím a i další podobné drůbeží výrobky si můžete níže prohlédnout, v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat i v případě podrobnějšího infa, k těmto drůbežím specialitám a nebo poptávku po jiných.

Jinak i nadále stoupá poptávka po stále oblíbenější chlazené drůbeži celé, tak i dělenné, kterou mám taky v nabídce, samozřejmě původ z Čr, bez antibiotik a i bez žádných křechčených úprav.

Na obrázcích jsou, postupně zleva:

(uzená plněná kuřecí roláda, plněná kuřecí roláda, kuřecí špízy, uzená kuřecí stehna - kalibr, uzený kuřecí závitky, uzená krůtí prsa, kuřecí prsní řízky, kuřecí stehenní řízky, kuřecí čtvrtky)

uzená plněná kuřecí roláda

 

Celý článek

HUSÍ SLAVNOSTI a svátek jídla v Boskovicích

Od 21-22.9 2013 budou v Boskovicích, jako už obvykle v tuto dobu probíhat HUSÍ SLAVNOSTI. 

S hlavním organizátorem této akce, kdy celé Boskovice tímto svátkem žije a jsou na tuto slávu patřičně hrdy, jsme se domluvili na spolupráci k dodání cca 3000 porcí husích specialit.

Jedná se o centrální závoz do místa, kde se to bude vše připravovat a následně po celém městě konzumovat.

Samozřejmě je k tomu připraven i doprovodný program v podobě trhových lidových řemesel, vystoupení známych umělců, bohatý program pro děti, . . .

Tak jen si přát ať počasí vše nepokazí, více info po kliku na úvodní foto.

Celý článek

další farmářský krám v Brně

V Brně vznikl další farmářský krám s názvem MY FOOD MARKET, což je výborná zpráva o kvalitním nakupování v jihomoravské metropoli, byl jsem osobně navštívit a domluvil se s vedením na spolupráci, navštivte budete nadšeni, stejně jako já.

Celý článek

KUŘE.CZ

Jako už po několikáté se opět vynořili nové informace o nekvalitním dovozovém mase od našich blízkých sousedů a jen doufám, že už snad někdo udělá nějaké zásadní rozhodnutí, přestane se do naší republiky tahat hnus, kterým by mělo být maso a to nejenom kuřecí.

Přitom ceny českého a dovozového se pomale, ale jistě už blíží stejné roviny, tak pokud má někdo zájem o drůbež z českých a slovenských  uzavřených farem, bez problému zařídím+pravidelný závoz+veškerý servis, můžu zajistit i plakáty a samolepky, které propagují zakoupením české drůbeže, ve vašem obchodu a tím pádem i kvalitu.

Zde na Novinkách.cz se můžete podívat na článek, který vše odstartoval a dle mého názoru, to už je poslední kapka k zamyšlení, přece jen už jde o zdraví našich dětí.

Celý článek

ZAJIŠŤENÍ MASA NA OPEN AIR FESTIVAL . . . VYSOČINA FEST 2013 - JIHLAVA

Byl jsem osloven a s radostí přijal tuto zajimavou výzvu k dodání kuřecího a vepřového masa na velkou akci pro cca 10.000 lidí na výborně obsazený multikulturní festival VYSOČINA FEST 2013, který se bude konat v letním amfiteátru samotného centra v Jihlavě.

A jelikož ještě donedávna byl můj největší koníček koncertování s vlastní kapelou, vlastním bohaté zkušenosti s pořádáním koncertů, znám zákulisí a taky úskalí těchto akcí, tak i proto mé srdce jemně zaplesalo, s chutí podebatoval a snad i troškou do mlýna přispěl hlavnímu pořadateli.

Celý článek

Pavel Dvořák

Štěpánovice 105
666 02

ičo: 875 39 926
________________
čísla účtú:
115-1764620247/0100 Kb
197006317/0600 Moneta
2501719848/2010 Fio banka
(zahraniční platby)
________________
palodvor@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode